24.2.2020 11:39


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Jamestown Údiaci gril Aldon

Č.výr. 5353180
  • Praktický bočný stolík
  • Oceľové veko s teplomerom
  • Regulovateľný prívod vzduchu
Informácie o výrobku
159,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

10 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5353180

Jamestown údiaci gril Aldon umožňuje optimálnu prípravu grilovaných pokrmov priamo nad žeravými uhlíkmi a tiež nepriamo v údenárskej komore. Nepriame grilovanie umožňuje špeciálna konštrukcia údiaceho grilu: v menšom a mierne hlbšom ohnisku sa vytvára dym zo spaľovaného dreva. Ten stúpa a dostáva sa do väčšieho varného priestoru s grilovaným pokrmom. Mäso, ryby a ďalšie pokrmy sa tam šetrne pečú zo všetkých strán pri teplote cca 80 °C až 130 °C. Vďaka tomu si grilovaný pokrm zachováva šťavnatú konzistenciu a získava dymovú chuť typickú pre údenie. Intenzitu dymu môžete regulovať klapkami prívodu vzduchu a prostredníctvom integrovaného teplomeru vo veku môžete sledovať teplotu a udržiavať ju konštantnú. Týmto spôsobom dosiahnete pri grilovaní vždy skvelé výsledky.
Mobilný údiaci gril je vyrobený z práškovo lakovanej ocele a je vybavený teplomerom vo veku, dvoma grilovacími plochami, chrómovaným roštom na udržiavanie teploty, nízko umiestnenou odkladacou plochou a veľkými prepravnými kolieskami. Hlavný grilovací rošt z liatiny má grilovaciu plochu 58 cm x 37 cm. Navyše máte k dispozícii ešte jeden chrómovaný grilovací rošt s grilovacou plochou 35 cm x 32 cm. Vďaka bočnému stolíku máte navyše možnosť odkladať potraviny, riad alebo grilovacie náradie.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Druh:
Udiareň
Teplomer veka:
obsahuje
Farba:
Čierny
vrátane ochranného krytu:
Nie

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
24,6 kg
Výška:
118,0 cm
Šírka:
132,0 cm
Dĺžka:
56,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore