28.2.2021 18:57


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Fischer Duopower 6 x 50 (100 ks)

Č.výr. 1137991
  • Kombinácia z 2 materiálových zložiek pre vyšší výkon
  • Bezpečné funkcie pre plné stavebné materiály (rozovretie) a stavebné materiály s dutinami (zaklapnutie)
Informácie o výrobku
9,79 EUR
0,10 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1137991

Fischer univerzálna hmoždinka Duopower 6 x 50 ponúka veľké prídržné sily vďaka dvom zložkám: sivá zložka z kvalitného nylonu v závislosti od stavebného materiálu automaticky aktivuje optimálny princíp funkcie (rozovretie, zaklapnutie) pre najlepšie upevnenie. Expanzné krídla červenej zložky podporujú bezpečné rozovretie a ponúkajú zvýšenú mieru bezpečnosti voči sivej zložke. Dlhé verzie zaisťujú dodatočné "zahryznutie" do problematických stavebných materiálov. To umožňuje jednoduché zaskrutkovanie skrutky a správne dotiahnutie na záver. Tým je vylúčené prílišné dotiahnutie skrutky. Golier na konci hmoždinky zabraňuje prílišnému zasunutiu hmoždinky do vyvŕtaného otvoru. Fischer hmoždinka Duopower zaručuje najvyššiu spätnú väzbu hmoždinky - ucítite dokonalé usadenie hmoždinky!

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Univerzálne hmoždinky
Prevedenie:Hmoždinky
Priemer otvoru:6 mm
Oblasť použitia:Štandard
Podklad:Univerzálne
Obsah balenia:25 ks
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:136 g
Výška:10,5 cm
Šírka:9,0 cm
Dĺžka:6,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore