Fischer Duopower 6X30 WH K NV

Č.výr. 5319389

  • Kombinácia 2 materiálových komponentov na vyšší výkon
  • Bezpečné funkcie pre plné (rozovretie) a dierované stavebné materiály (sklápanie)
Informácie o výrobku
2,19 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

16 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5319389

Fischer Duopower ponúka veľmi dobré hodnoty uchytenia vďaka 2 komponentom: Sivý komponent z kvalitného nylonu aktivuje podľa stavebného materiálu automaticky optimálny funkčný princíp (rozovretie, sklápanie) na najlepšie uchytenie. Expanzné krídla červeného komponentu podporujú bezpečné rozoprenie a ponúkajú doplnkovú bezpečnosť k sivému komponentu. Jednoduché skrutkovanie a správne dotiahnutie na záver. Žiadne pretočenie skrutky. Okraj tvarovaný na hlave hmoždinky zabraňuje, aby sa hmoždinka šmýkala vo vyvŕtanom otvore. Duopower je prvá voľba pri upevňovaní napríklad závesných skríň, nástenných regálov, zrkadlových skríň, stien na náradie, ťažkých zrkadiel a šatníkov.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:42 g
Výška:14,6 cm
Šírka:7,5 cm
Dĺžka:2,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore