Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Súprava na upevnenie svietidiel a poštových schránok

Č.výr. 1121516

  • Na upevnenie poštových schránok, svietidiel a detektorov pohybu
  • Vhodný na upevnenie do mäkkých izolačných materiálov
  • Maximálna zaťažiteľnosť 5kg
Informácie o výrobku
1,69 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

21 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1121516

LUX-TOOLS súprava na upevnenie svietidiel a poštových schránok je vhodná na stabilné upevnenie poštovej schránky na obvodovú stenu domu. Pomocou tejto súpravy sa dajú bez problémov upevniť aj svietidlá alebo detektory pohybu. Hmoždinky do izolačných materiálov s rozmermi 24 mm x 50 mm, ktoré tvoria súčasť súpravy, sú vhodné špeciálne na upevnenie do mäkkých izolačných hmôt, napr. polystyrénu. V kombinácii s univerzálnymi skrutkami z nehrdzavejúcej ocele s polookrúhlou hlavou vznikne pevné upevnenie odolné proti poveternostným vplyvom. Skrutky s veľkosťou 4,5 mm x 40 mm disponujú drážkou PZ. Zárezy v tvare kríža, ktoré dopĺňajú bežnú krížovú drážku, zabezpečujú väčšiu pevnosť a pri skrutkovaní minimalizujú zošmyknutie do strany. Zaťažiteľnosť je 5 kg. Súčasťou balenia sú dve hmoždinky do izolačných materiálov a dve univerzálne skrutky z nehrdzavejúcej ocele s drážkou PZ.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Súprava
Prevedenie:Nadstavec upevnenia
Priemer otvoru:6 mm
Oblasť použitia:Sanitárny
Podklad:Múr
Obsah balenia:2 ks
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:13 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore