Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Agro Natura Organické hnojivo na jahody 1,5 kg

Č.výr. 4011862

  • Pomer živín N - P - K (5 - 1 - 5)
  • Certifikát pre ekologické poľnohospodárstvo
Informácie o výrobku
5,29 EUR
3,53 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4011862

Agro Natura organické hnojivo na jahody a drobné ovocie je vysoko kvalitné prírodné organické hnojivo vo forme granúl. Používa se na jahody, ríbezle, egreše, maliny, černice, hrozno a dalšie ovocie. Podporuje rast rastlín, tvorbu a dozrievanie plodov a tak isto aj pomáha pri vytváraní bohatého koreňového systému. V pôde pôsobí dlhodobo a obsiahnutý dusík sa tak uvoľňuje postupne. Organické látky ešte navyše stimulujú prirodzenú biologickú aktivitu v pôde.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,50 kg
Výška:27,5 cm
Šírka:16,5 cm
Dĺžka:8,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore