Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Hnojivo pre orchidey 250 ml

Č.výr. 4469383

  • Pre všetky druhy orchideí
  • Výrazné vyfarbenie kvetov
  • Na 120 l zálievky
Informácie o výrobku
1,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

18 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4469383

NPK hnojivo 3 - 3 - 5 so stopovými prvkami pre všetky orchidey. So všetkými dôležitými stopovými prvkami pre nádherné vyfarbenie kvetov. Špeciálne pre orchidey vyladený pomer dusíka, fosforu a draslíka zabezpečuje vyvážený prísun živín. Pravidelné používanie podporuje odolnosť rastlín.
Dávkovanie: 1 čajová lyžička hnojiva na 2 l zálievky alebo štvrtina uzáveru hnojiva na 4 l zálievky. V období najintenzívnejšieho rastu od marca do septembra hnojte 1 x týždenne, v zimných mesiacoch 1 x mesačne.
Living Garden profesionálne tipy: Kvôli zabráneniu možnosti spálenia rastlín orchidey najprv jemne zalejte a až ďalší deň použite hnojivo. Na sadenie a presádzanie orchideí používajte substrát pre orchidey.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:290 g
Výška:15,6 cm
Šírka:6,0 cm
Dĺžka:4,6 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore