Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Dláto Classic 20 mm

Č.výr. 2574440

  • Na rezbárske práce
  • Čepeľ z uhlíkovej ocele
  • Šírka čepele: 20 mm
Informácie o výrobku
11,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 2574440

LUX-Tools dláto Classic je náradím, ktoré nájde svoje použitie v opracovaní dreva, ako aj rezbárskych prácach. Je vhodné na jemnejšie práce a umožňuje čisté vysekanie z ostro zbiehajúcich rohov. Dláto má skosenú čepeľ z uhlíkovej ocele so šírkou 20 mm. Dĺ

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Dláto
Dĺžka:20 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:200 g
Výška:30,5 cm
Šírka:5,5 cm
Dĺžka:2,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore