Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

NAREX Dláto ploché 40 mm WOOD LINE

Č.výr. 1205707

  • Kované z českej vysoko legovanej Cr-Mn ocele
  • Drevená rukoväť s oceľovými zdermi
  • Pripravené na okamžité použitie
Informácie o výrobku
 
11,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1205707

Ploché dláta NAREX sú kvalitné stolárske nástroje českej výroby s dlhodobou výrobnou tradíciou siahajúcou až do roku 1919. Čepeľ z českej Cr-Mn ocele je kovaná za tepla a nasledovne zakalená na tvrdosť 59 HRC podľa normy DIN 5139. Nasledovne je čepeľ celobrúsená a vyostrená na CNC strojoch. Rukoväť je vyrobená z kvalitného lakovaného bukového dreva a vybavená zdermi zabraňujúcimi štiepenie rukoväte pri úderoch paličkou. Dláto je tiež opatrené chráničom ostria so závesom.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Dláta
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:240 g
Výška:3,2 cm
Šírka:3,6 cm
Dĺžka:30,4 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore