Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Drážkovacia fréza do muriva TH-MA 1300

Č.výr. 1386531

  • Vysoký výkon 1 320 W
  • Funkcia jemného štartu
  • Vrát. 2 diamantových rezných kotúčov
Informácie o výrobku
99,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1386531

S výkonnou Einhell drážkovacou frézou do muriva TH-MA 1300 sa dajú rýchlo a jednoducho vyhotoviť čisté a rovné drážky do tehál, omietky alebo podobných stavebných materiálov. Ambiciózni domáci majstri oceňujú toto zariadenie ako neodmysliteľného pomocníka pri plynových, vodovodných a elektrických inštaláciách.
Drážkovacia fréza do muriva je vďaka prídavnej rukoväti, integrovanému odsávaniu prachu, plynulému prestaveniu hĺbky rezu a funkcii jemného štartu komfortným pomocníkom na domácej stavbe. Aretácia vretena umožňuje navyše jednoduchú výmenu oboch diamantových rezných kotúčov s priemerom 125 mm, ktoré sú súčasťou balenia.
Podperný valček, nastaviteľná šírka drážky a ochrana proti preťaženiu sú ďalšie výhody drážkovacej frézy do muriva dodanej v praktickom úložnom kufri.

Otáčky: 9 000 ot./min
Rezný kotúč: priemer 125 x priemer 22,2 mm
Hĺbka/šírka drážky: 8 mm - 30 mm/8 mm - 26 mm

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Frézy
Výkon:1 320 W
Max. Hĺbka štrbiny:33 mm
Druh použitia:Ručné vedenie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,1 kg
Výška:29,5 cm
Šírka:40,5 cm
Dĺžka:24,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore