Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Terrasan Horská soľ 2,5 kg

Č.výr. 3385168

  • Vysoko koncentrované horečnaté hnojivo
  • Zabraňuje hnednutiu ihličia
  • Pre cca 50 m2
Informácie o výrobku
4,99 EUR
2,00 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

10 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 3385168

Koncentrované hnojivo s druhotnými živinami pre odstránenie nedostatku horčíka. Obsahuje prídavok 13 percent vodorozpustnej síry. Nedostatočné zabezpečenie horčíkom vedie u jedlí, smrekov a koniférov k hnednutiu ihličia a narušeniu listovej zelene. Horská soľ odstraňuje tento nedostatok rýchlo a cielene. Horská soľ sa aplikuje buď zapracovaním do pôdy alebo priamo ako hnojenie na list postrekom.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,50 kg
Výška:4,0 cm
Šírka:23,0 cm
Dĺžka:28,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore