1.6.2020 1:22


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Hnojivé tyčinky pre kvitnúce rastliny, 30 ks

Č.výr. 1896687
  • Pre všetky kvitnúce rastliny
  • Pre zdravé zelené listy
  • Posilňuje odolnosť
Informácie o výrobku
1,79 EUR
0,06 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

45 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1896687

OBI Living Garden Hnojivé tyčinky organicko-minerálne hnojivé tyčinky NPK 4 + 14 + 5 pre všetky kvitnúce rastliny. Spôsob účinku: Prísun všetkých živín a stopových prvkov nutných pre zdravý rast rastlín. Optimálne pre prísun potrebných živín pre všetky kvitnúce rastliny. Špeciálne zloženie živín posilňuje odolnosť rastlín. Podporujú vývoj krásnych kvetov a zdravých zelených listov. Aplikačný čas a množstvo: Tyčinky úplne zastrčte do zeminy medzi stonku (kmienok) rastliny a okraj kvetináča. V prípade väčších kvetináčov rovnomerne rozmiestnite. Priemeru kvetináča 9 cm zodpovedá 1 tyčinka, 12 cm zodpovedajú 2 tyčinky, 15 cm zodpovedajú 4 tyčinky, 18 cm zodpovedá 5 tyčiniek. Čerstvo presadené rastliny hnojte až po 3 týždňoch.

Profesionálny tip OBI LIVING GARDEN: Na sadenie a presádzanie rastlín použite zeminu pre izbové rastliny OBI LIVING GARDEN.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:46 g
Výška:21,0 cm
Šírka:13,5 cm
Dĺžka:10 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore