22.1.2020 0:58


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

LUX Súprava listov do priamočiarej píly driek v tvare T

Č.výr. 5124946
  • Optimálne vybavenie na domáce projekty
  • Vhodné na drevo, plast a kov
  • Obsah: 10 ks
Informácie o výrobku
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

8 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5124946

S LUX-TOOLS súpravou listov do priamočiarej píly budete optimálne vybavení na všetky projekty. Súprava obsahuje desať listov do priamočiarej píly s driekom v tvare T, ktoré možno použiť na drevo, plast a kov:

tri listy do priamočiarej píly z HCS sú vhodné na hrubé rezy do dreva s hrúbkou 10 mm až 60 mm (nie sú vhodné na výkyvný pohyb). Majú pracovnú dĺžku 75 mm a rozstup zubov 3 mm.

Dva listy do priamočiarej píly z HCS vás presvedčia svojimi hrubými a rýchlymi rezmi do dreva s hrúbkou 10 mm do 60 mm. Pracovná dĺžka je 75 mm a rozstup zubov 4 mm.

Na hrubé vyrezávanie oblúkov do dreva a plastu s hrúbkou od 2,5 mm do 15 mm sú určené tri listy do priamočiarej píly z HCS. Tieto majú pracovnú dĺžku 50 mm a rozstup zubov 2 mm.

Na jemné rezy do kovu s hrúbkou od 1 mm do 5 mm sa hodia dva listy do priamočiarej píly z HSS. Ich pracovná dĺžka je 50 mm, rozstup zubov je 1,2 mm.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore