25.9.2017 11:34
Moja predajňa
Bratislava Hodonínska
Hodonínska ulica 25
84103 Bratislava
Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

LUX Súprava vrtákov do dreva Classic, 5-dielnaArt.Nr. 4945861

  • Mimoriadne vhodné na drevo
  • S presným strediacim hrotom
  • Dlhá životnosť vďaka vysokokvalitnej oceli
Informácie o výrobku
5,49 EUR

Množstvá pre online objednávky sú k dispozícii iba postupne. 1kroky k dispozícii

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava Hodonínska

už len 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4945861

Na dosiahnutie presných výsledkov pri rôznych vŕtacích prácach do dreva je dobrým riešením táto LUX-TOOLS 5-dielna súprava vrtákov do dreva Classic. Vrtáky sú uložené v praktickom boxe, vďaka čomu sú okamžite poruke a zároveň sú optimálne uskladnené. Vďaka strediacemu hrotu možno vrtáky presne a kolmo nasadiť bez toho, aby skĺzli z vytvorených alebo predkreslených miest. Pritom presne opracované rezné hrany zabezpečujú, že sa vrtáky zatiahnu do miesta vŕtania. Súčasťou tejto súpravy sú najbežnejšie veľkosti s  4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm a 10 mm. Ide o nekomplikované a zároveň stabilné prvky štandardného príslušenstva, ktoré by nemali chýbať v žiadnom dobre zorganizovanom boxe na náradie.

Budete mať vždy k dispozícii vhodný vrták pre každý otvor: to všetko vďaka tejto súprave. S týmto príslušenstvom dosiahnete požadované výsledky pri montáži nábytku, majstrovaní, ako aj pri montovaní búdky pre vtáčiky pred studeným zimným obdobím a mnohých ďalších činnostiach. Vrtáky do dreva možno použiť na všetkých bežných elektrických vŕtačkách alebo akumulátorových vŕtačkách vhodných na výmenu. Vďaka tomu, že sú uložené v praktickom boxe na uskladnenie a odbernom boxe, zaberajú len málo miesta v boxe na náradie.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

„Napíšte nám Váš názor!“

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore