26.3.2019 9:50
Moja predajňa
Bratislava
Hodoninska ulica 25
84103 Bratislava
Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

LUX Vrták do dreva Classic  10 mm x 400 mm

Č.výr. 5126743
  • Mimoriadne vhodný pre mäkké a stredne tvrdé drevo
  • Presné vŕtanie vďaka centrovaciemu hrotu
  • Vŕtané otvory bez vytrhávania materiálu
Informácie o výrobku
7,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

10 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5126743

S týmto LUX-TOOLS vrtákom do dreva Classic s rozmermi  10 mm x 400 mm môžete presne opracúvať mäkké až stredne tvrdé drevo. Pomocou centrovacieho hrotu môžete priložiť vŕtačku na vopred zakreslené miesta na obrobku. Jemný tlak, prípadne vlastná hmotnosť vŕtačky sú spravidla dostačujúce na to, aby sa zabránilo neúmyselnému skĺznutiu. Presne v tom tkvie výrazný rozdiel v porovnaní s vŕtačkou do hranolov: Táto je vybavená samostatne sa zaťahujúcim hrotom, ktorý zabezpečuje svojvoľný posuv. Medzi ďalšie špecifické vlastnosti vrtáka do dreva patria rezné hrany: Sú usporiadané tak, že sa pri dotyku s povrchom materiálu najskôr opracúvajú okraje. Výsledkom sú čisté vyvŕtané otvory bez vytrhávania materiálu. Ide o dôležitú vlastnosť napríklad pri výrobe nábytku.

Vrták do dreva sa vyznačuje špirálovou konštrukciou stopky typickou pre toto príslušenstvo. Zvyšky pilín a drevený prach sa počas práce účinne odvádzajú z vŕtaného otvoru. Pomocou tohto príslušenstva môžete spoľahlivo a profesionálne opracovať najrozmanitejšie drevené materiály, napríklad drevotrieskové dosky, preglejky a stredne hrubé drevovláknité dosky. Vďaka výške vrtáka do dreva môžete obrobky alebo hranoly v prípade potreby opracovať po hromadách. Toto príslušenstvo vyrobené z robustnej ocele je vhodné najmä na realizáciu vlastných nápadov v domácej hobby dielni.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
130 g
Výška:
40,0 cm
Šírka:
10 mm
Dĺžka:
10 mm

Informácie o doručení

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Rezervovať & vyzdvihnúť

Prípadne môžete Vašu objednávku bezplatne rezervovať online a vyzdvihnúť ju v OBI predajni už do 4 hodín alebo najneskôr v nasledujúci deň otvorenia.

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

„Napíšte nám Váš názor!“

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore