Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Hnojivo pre koniféry 3l

Č.výr. 3012192

  • Pre všetky druhy koniférov
  • Proti hnednutiu ihličia
  • Okamžitý účinok
Informácie o výrobku
 
4,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 3012192

NPK hnojivo 7 - 3 - 6. Špeciálna kombinácia živín zaisťujúca zdravý rast a veľkú odolnosť pre všetky druhy ihličnanov a stále zelených okrasných rastlín a kríkov. Toto špeciálne tekuté hnojivo rýchlo účinkuje proti hnednutiu ihličia a pôsobí preventívne proti opadávaniu ihličia resp. listov.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,36 kg
Výška:34,0 cm
Šírka:14,0 cm
Dĺžka:9,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore