26.1.2020 22:11


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Danfoss Spodný diel termostatického ventilu RA-N koleno 18,6 mm (Rp 1/2)

Č.výr. 4649430
  • Nastaviteľný v stupňoch po 0,5 medzi 1 a 7
  • Môže sa nastaviť bez použitia náradia
  • S červeným montážnym ochranným krytom
Informácie o výrobku
 
12,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajniBratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 4649430

OBI Danfoss spodný diel termostatického ventilu RA-N koleno 18,6 mm (Rp 1/2) je vďaka svojmu konštrukčnému tvaru vhodný na rohovú montáž na vaše vykurovacie telesá. S prípojkou 18,6 mm (Rp 1/2) príslušenstvo bez problémov namontujete na všetky bežné modely v dvojrúrkovom teplovodnom čerpacom zariadení. Na stupnici s celkovo siedmimi stupňami nastavíte prietokové množstvo vykurovacej vody v krokoch po 0,5. Na jemnú reguláciu nepotrebujete žiadne prídavné náradie. Nastavovacia jednotka spodného ventilu sa nachádza pod červeným montážnym ochranným krytom. Robustný a poniklovaný materiál zabezpečuje dlhú a bezúdržbovú životnosť vykurovacieho príslušenstva.
Významné zlepšenie energetickej efektívnosti v technickom vybavení budov
S termostatickým rohovým spodným ventilom ste schopní citeľne zlepšiť celkovú bilanciu. Všade, kde je namontovaný, sa dá individuálne regulovať prietokové množstvo - v závislosti od veľkosti vykurovacieho telesa a miestnosti. Ďalšiu úlohu hrá využitie miestností. V kúpeľni môže byť prietokové množstvo vykurovacej vody pokojne trochu vyššie. Ak sú spodné ventily optimálne nastavené, zníži sa celkový prietok vo vašom vykurovacom zariadení. Obehové čerpadlo môže pracovať s nižším výkonom, zníži sa spotreba energie. V kombinácii s vysoko modernými termostatmi navyše zvýšite efekt úspory. Za zmienku tiež stojí ďalšia výhoda po inštalácii: Spozorujete, ako sa rovnako zníži hladina hluku. Je to dobré pre osobný dobrý pocit z bývania.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
245 g
Výška:
3,0 cm
Šírka:
8,0 cm
Dĺžka:
9,0 cm

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore