26.1.2020 21:07


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Danfoss Spodný diel termostatického ventilu RA-N priechod 18,6 mm (Rp 1/2)

Č.výr. 4649356
  • Nastaviteľný v stupňoch po 0,5 medzi 1 a 7
  • Môže sa nastaviť bez použitia náradia
  • S červeným montážnym ochranným krytom
Informácie o výrobku
 
12,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajniBratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 4649356

S OBI Danfoss spodným dielom termostatického ventilu RA-N máte k dispozícii spoľahlivé príslušenstvo pre vaše vykurovacie zariadenie. S priechodom 18,6 mm (Rp 1/2) sa dá bez väčšej námahy namontovať na všetky bežné vykurovacie telesá, respektíve do dvojrúrkových teplovodných čerpacích systémov. Pod červeným montážnym ochranným krytom sa nachádza regulátor na reguláciu prietokového množstva vykurovacej vody. Požadované nastavenie sa vykonáva bez použitia dodatočného náradia. Dá sa meniť v krokoch po 0,5 na stupnici od 1 do 7. Robustný spodný ventil je poniklovaný, materiál sa preto vyznačuje dlhou životnosťou.
Optimálne nastavenie vykurovacieho zariadenia
Pomocou spodného dielu termostatického ventilu ste schopní zmodernizovať a optimalizovať celé vaše zariadenie - z miestnosti do miestnosti. Prietokové množstvo vykurovacej vody sa týmto spôsobom dá individuálne nastaviť pre každé jednotlivé vykurovacie teleso v závislosti od veľkosti a potreby tepla. Pomocou takejto optimalizácie sa vám podarí znížiť spotrebu energie vo vašom technickom vybavení budov, pretože obehové čerpadlo môže pracovať s nižším výkonom. Ďalší pozitívny vedľajší účinok: Pri zníženom prietokovom množstve sa typický hluk počuteľne zníži. Je to dobré pre osobný pocit pohody a dobrý pocit z bývania. V spojení s vysoko modernými termostatickými gombíkmi navyše zlepšíte energetickú bilanciu a zabezpečíte optimálne teploty vo všetkých požadovaných miestnostiach - od detskej izby až po priestor na spanie.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
265 g
Výška:
4,0 cm
Šírka:
9,0 cm
Dĺžka:
10,0 cm

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore