Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Membránový poistný ventil na úžitkovú vodu 19 mm (3/4") x 51 mm (2") 10 bar

Č.výr. 4951166

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Inštalácia kúrenia

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 4951166

S OBI membránovým poistným ventilom na úžitkovú vodu 19 mm (3/4") x 51 mm (2") 10 bar máte k dispozícii spoľahlivé príslušenstvo na sanitárnu inštaláciu. S premyslenými vlastnosťami chráni pred neprípustným nárastom tlaku. Pomocou inteligentnej techniky sa monitoruje reakčný tlak plynov, pár alebo kvapalín a v prípade potreby sa odvádza. Preto je poistný ventil odolný proti samozrejmým zaťaženiam a teplotným výkyvom. Je vyrobený z mosadze odolnej proti korózii v masívnej kvalite.
Na komfort a bezpečnosť v domácnosti
Ventil navrhnutý na úžitkovú vodu má štandardné rozmery prípojok. Je vybavený závitmi s priemermi 19 mm (3/4") a 51 mm (2"). Zaťažiteľný menovitým tlakom do 10 bar. Ako skúsený domáci majster s poznatkami z montáže sanitárnych a vykurovacích systémov dokážete diel príslušenstva vrátane držiaka, integrovaného poistného ventila a kontrolného nadstavca z vysokokvalitného plastu namontovať niekoľkými úkonmi. Rovnako ako pri všetkých komponentoch relevantných z hľadiska bezpečnosti je potrebné, aby prípojku posúdil a prevzal odborník.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Membran-Sicherheitsventil
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:175 g
Výška:3,3 cm
Šírka:7,5 cm
Dĺžka:5,6 cm

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore