Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Termostatický ventil priamy 13 mm (1/2") so snímačom

Č.výr. 4950523

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Inštalácia kúrenia

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 4950523

Tento OBI termostatický ventil 13 mm (1/2") so snímačom zaisťuje kombináciu vysokej funkčnosti a elegantného vzhľadu. Vyznačuje sa dobre čitateľnou stupnicou a decentným kónickým tvarom. Na vonkajšej strane sa nachádzajú chladiace rebrá, ktoré podporujú cirkuláciu vzduchu. Ventil sa dá plynule regulovať a presvedčivo zaujme svojou účinnosťou v celom rozsahu regulácie. Navyše je vybavený protimrazovou poistkou. Tá je ideálna hlavne pri dlhšej neprítomnosti doma. Keď sa napríklad nachádzate na zimnej dovolenke alebo služobnej ceste. Nemusíte si preto robiť starostlivosti, či neaktivované kúrenie nemôže doma zamrznúť.
Praktický, funkčný a zároveň elegantný
Termostatický ventil je vyrobený zo stabilného plastu, ktorý je odolnú samozrejme tiež voči vysokým teplotám a vznikajúcim teplotným rozdielom. Keďže termostat je zvonka viditeľná súčasť kúrenia, jeho vzhľad je samozrejme tiež dôležitý. Ventil je nadčasovo pekný a vďaka svojej klasickej decentnej farbe sa harmonicky začlení do celkového prostredia. Ako rutinný domáci majster so znalosťami z oblasti inštalácií kúrenia a sanity profitujete z toho, že sa dá úplne jednoducho nainštalovať.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Thermostatventil-Durchgangsform
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:410 g

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore