Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Skrutkový spoj pre vykurovacie telesá priamy tvar 21 mm (R 1/2") x 15 mm

Č.výr. 4950937

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Inštalácia kúrenia

Popis výrobku

Č.výr. 4950937

Skrutkový spoj pre vykurovacie telesá priamy s veľkosťou 21 mm (R 1/2") x 15 mm ideálne zodpovedá požiadavkám vykurovacej techniky. Skrutkový spoj je vybavený závitovým tesnením, ktoré popri spájkovaných miestach prispieva k stabilnému a bezpečnému upevneniu. Prietok môžete regulovať a pri údržbe alebo opravách ho môžete aj kompletne uzavrieť. Práve pri vykurovacích a sanitárnych inštaláciách je kolmý spoj mimoriadne dôležitý na dosiahnutie trvalej stálosti. Tento skrutkový spoj do vratného toku má na to vďaka presne rezaným závitom optimálne predpoklady.

Stabilný a spoľahlivý skrutkový spoj do vratného toku
Vratný tok je pre funkčnosť vykurovacieho systému dôležitý minimálne tak ako prítok. Prípojky sú trvalo vystavené teplotnému zaťaženiu a v rámci ich materiálových vlastností musia bez poškodenia znášať aj teplotné výkyvy. Skrutkový spoj do vratného toku je vynikajúco navrhnutý práve na takéto zaťaženia. Skrutkový spoj je samotesniaci a predstavuje tak spoľahlivý komponent na zabezpečenie príjemného tepla a útulnej atmosféry vo vašich príbytkoch.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore