Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Súprava rozdeľovacích krytov priemer 70 mm biela

Č.výr. 4663142

  • Ideálne na zakrytie nepekných káblových spojení
  • Päť dier na privedenie kábla
  • Vrát. odľahčenia od ťahu z plastu
Informácie o výrobku
1,69 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

27 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4663142

OBI súprava rozdeľovacích krytov priemer 70 mm v bielej farbe je ideálne vhodná na zakrytie nepekných káblových spojov. Skladá sa z rozdeľovacieho bloku, odoberateľného veka, ako aj jedného odľahčenia od ťahu s dvomi otvormi.

Rozdeľovací blok má tri vopred vyrazené a dve voliteľné diery (priemer 7 mm), ktoré slúžia na privedenie kábla. Súčasťou dodávky sú okrem toho drevené skrutky s pohonom PZ.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:46 g
Výška:3,0 cm
Šírka:7,0 cm
Dĺžka:7,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore