Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Masonite Interiérové dvere presklené 3/4 orech rustikálny 80 Ľ

Č.výr. 2017275

  • Výplň DTD
  • Kašírovacia fólia
  • Hrúbka dverí 39 mm
  • Rozstup zámku 72 mm
Informácie o výrobku
 
142,00 EUR
142,00 € / ks

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 2017275

Interiérové dvere tvorené dverovým rámom z MDF materiálu obojstranne opláštené HDF alebo DTD doskou s vybranou povrchovou úpravou. Dverová výplň DTD, jedná sa o dutinovú výtlačne lisovanú drevotrieskovú dosku o objemovej hmotnosti 300 kg/m3. Dverové krídlo s touto výplňou sa vyznačuje vyššou tuhosťou a mechanickou odolnosťou, než s výplňou voštinovou. Súčasne je drevotriesková výplň, v porovnaní s voštinovou, odolnejšia voči prieniku tepla a hluku. Rámčeky z MDF materiálu potiahnuté fóliou v rovnakom dezéne ako dverné krídlo. Štandardne zasklené pieskovaným sklom. Dvere sú štandardne vybavené medziizbovým zámkom s kľúčom a tromi dvernými závesmi (pántmi). Povrchová úprava kašírovacia fólie pri ktorej výrobe sa používajú ekologické organické farby a dekoračné papiere, ktoré sú po potlači podrobené lakovaniu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Dvere do izby
Povrch:Dekofólia
Dekorácia:Orech
Doraz:Vľavo
Šírka:800 mm
Vložka:Plná drevotrieska
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:21,0 kg
Výška:198,5 cm
Šírka:84,6 cm
Dĺžka:3,9 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore