Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Masonite Obložková zárubňa 100 mm, 70 Ľ, biela

Č.výr. 4180915
79,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4180915

Zárubňa Masonite je vyrobená z vysoko kvalitnej drevotrieskovej dosky, ktorá je automaticky frézovaná do požadovaných rozmerov. Štandardne vybavená tromi závesmi, tesnením a protiplechom. Zárubňa je potiahnutá kašírovacou fóliou pri ktorej výrobe sa používajú ekologické farby a dekoračné papiere, ktoré sú po potlači podrobené lakovaniu. Vzhľadom k svojej rozmanitosti je kašírovacia fólia jednou z najobľúbenejších na trhu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Zárubne
Povrch:Dekofólia
Dekorácia:Biely
Doraz:Vľavo
Šírka:700 mm
Tvar hrany:Rohová hrana
Vložka:Plná drevotrieska
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:16,0 kg
Výška:197,0 cm
Šírka:70,0 cm
Dĺžka:10,0 cm

Zobrazené dekorácie nie sú súčasťou dodávky.

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore