24.11.2020 15:24


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Radex Interiérové drevené dvere Lugano Eko plné borovica 70 Ľ

Č.výr. 5240437
  • Masívna konštrukcia
  • Borovicové drevo
  • Kvalitné zámky a závesy
  • Možnosť dodania ako posuvné krídlo
Informácie o výrobku
59,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5240437

Kvalitné interiérové dvere Lugano sú vyrobené z lepeného masívneho borovicového dreva. Rámy dvier sú vyrobené z pevného lepeného profilu a navyše sú ešte zušľachtené prírodnou dyhou s hrúbkou 1 mm. Rámy aj dyha sú vyrobené z rovnakého borovicového dreva ako samotné dvere. Štandardne sú vybavené veľmi kvalitnými zámkami a závesmi, ktoré sú vhodné rovnako ako pre kovové, tak aj pre drevené zárubne. Dvere sa ideálne hodia na povrchovú úpravu lakovaním a maľovaním alebo môžete jednoducho využiť krásu prírodného dreva a vniesť tak do Vašej domácnosti netradičný, ale za to veľmi elegantný nádych. Dvere je možné dodať aj v prevedení ako posuvné posuvné krídlo.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Dvere do izby
Dekorácia:Borovica
Doraz:Vľavo
Tvar hrany:Rohová hrana
Vložka:Masívne drevo
Rozmery a hmotnosť
Výška:198,5 cm
Šírka:74,6 cm
Dĺžka:4,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore