Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Voster Interiérové dvere Bergamo 10 antracit 80 P

Č.výr. 1539436

  • Kvalitné interiérové dvere
  • Design tmavé drevo
  • Moderné a elegantné
Informácie o výrobku
84,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

23 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1539436

Interiérové dvere Voster sa vyznačujú použitím tých najkvalitnejších materiálov a ich precíznym spracovaním. Model Bergamo vyniká najmä svojou unikátnou rámovou konštrukciou, ktorá je kompletne celá vyrobená z plného MDF materiálu. V porovnaní s ostatnými interiérovými dverami je preto tento model nesmierne pevný a odolný proti mechanickému poškodeniu. Vďaka tomu si dokáže zachovať svoj tvar a vlastnosti aj počas veľmi dlhej doby neustáleho používania. Dvere sú navyše pokryté špeciálnou 3D fóliou a ich povrch tak verne pripomína prírodné tmavé drevo. Takýto moderný design pôsobí veľmi elegantne a v podstate dokáže naozaj vkusne dotvoriť akýkoľvek interiér. Výhodou tohto modelu je aj presklenie zo 4 mm hrubého tvrdeného skla a to samozrejme umožňuje, aby do miestnosti prenikalo dostatočné množstvo prirodzeného svetla. Odporúčame, aby boli dvere osadené do nami ponúkanej obložkovej zárubne od rovnakého výrobcu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Dvere do izby
Povrch:Dekofólia
Dekorácia:Antracit
Doraz:Vpravo
Vložka:MDF
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:28,0 kg
Výška:198,3 cm
Šírka:84,6 cm
Dĺžka:4,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore