31.5.2020 21:14


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Radex Podkrovné schody Štandard 3-segmentové 120 cm x 60 cm

Č.výr. 4505285
 • Rebrík z 3 segmentov
 • Stupne s protišmykovým povrchom
 • Biely poklop
 • Bezpečný zámok
 • Maximálna nosnosť: 150 kg
 • Súčiniteľ prestupu tepla poklopu: 4,12 W/m2K
Informácie o výrobku

Prevedenie:

59,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4505285

Radex Štantard sú sklápajúce podkrovné schody, ktoré sú určené do miestností s výškou 280 cm. Disponujú skladacím dreveným rebríkom, ktorý je zložený z 3 segmentov. Odolné schodiskové stupne majú s rebríkom veľmi pevné spojenie tzv. "lastovičí chvost" a navyše sú vybavené špeciálnym protišmykovým povrchom, ktorý zaisťuje dokonalú bezpečnost počas kráčania po jednotlivých stupňoch. Pri sklápaní je polomer otvárania schodov 145 cm a pri ich plnom otvorení vzniká schodiskový priestor, ktorý má 103 cm. Čo sa týka rámu, ten je tak isto ako aj celé schody vyrobený z dreva a disponuje výškou 13 cm. Izolačný poklop tvorí doska s hrúbkou 18 mm, ktorá je vyrobená z drevotriesky a poklop je zároveň vybavený kvalitným zámkom, ktorý ho bezpečne uzamkne a zabráni tak jeho samovoľnému otváraniu. Po uzatvorení je rám s poklopom dokonalo utesnený a to vďaka unikátnemu tesneniu, ktoré je zabudované v samotnom ráme. Maximálne zaťaženie schodov je 150 kg. Model Štandard tak ponúka kvalitné, pekné a bezpečné schody do podkrovia za prijateľnú cenu, ktoré sa vďaka drevenému prevedeniu hodia do každého interiéru.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Schody na povalu
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:40,0 kg
Výška:2,80 m
Šírka:60,0 cm
Dĺžka:120,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (2)

 4.5 od 5
 • 5(1)
 • 4(1)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Kúpili ste tento tovar? Napíšte nám hodnotenie tohto tovaru!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.06.2020.

Zoradiť podľa:

 • Zoradiť podľa:
5

Patrik (26.5.2020)

Odporúčam

To sa Vám páči: výborná voľma cena/kvalita

Za tak nízku cenu, dostanete rozmerovo presné a celkom stabilné podkrovné schody z dreva. Jednoduchá inštalácia a zrozumiteľní návod na montáž. Za tak nízku cenu, mi vôbec neprekáža že balenie neobsahuje montážny materiál(skrutky) a ochrannú koncovku na posledný segment (drevo sa opiera o dlažbu).

0 alebo

4

Milan Široký (19.5.2020)

Milan

Velmi dobrá až překvapující přesnost a kvalita zpracování. Při dodržení montážního návodu výrobce opravdu není žádný problém s montáží a není třeba žádné seřizování kromě nastavení distance prvního segmentu schodů od zavíracího poklopu, tak jak uvádí návod. Možná mohl výrobce dodat ke schodům i montážní vruty 8 ks a také pryžové koncovky 2 ks na poslední opěrný segment schodů. Ale vzhledem k tomu, že cena je asi o 50% nižší v porovnání s jinými výrobky na českém trhu je to zcela nepodstatné. Nemohu posoudit provozní trvanlivost, protože schody budu používat jen občas pro kontrolu komínu a prostoru pod střechou resp. nad hambálkami. To je vše, upřímně doporučuji.

0 alebo

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

 • Rezervácia a vyzdvihnutie
 • Overiť dostupnosť v predajni
 • Veľký výber produktov
Hore