Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Insulate Izolačná doska s hliníkovou lepenou vrstvou 50 cm x 50 cm hrúbka 4 mm

Č.výr. 5076310

  • Izolácia vykurovacích telies s hliníkovým povrchom odrážajúcim teplo
  • Urýchľuje vyhrievanie miestnosti
Informácie o výrobku
 
9,79 EUR
39,16 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 5076310

Na miestach v dome, kde sa vyskytujú teplotné rozdiely, dochádza k prechodu draho vytvoreného tepla do konštrukčných prvkov stavby. V prípade, že zabezpečíte dobrú tepelnú izoláciu, môžete aj s malým rozpočtom, v podstate popri renovácii, dosiahnuť výrazné zlepšenie.

Izolačná doska pre výklenky na výhrevné telesá s hrúbkou 4 mm slúži na rýchle a účinné zníženie nákladov na vykurovanie. Izolačná doska má tepelnoizolačné vlastnosti, až 95 percent tepla odráža do miestnosti a prekrýva malé trhliny a nerovnosti.

Plocha: 2 m2

Technická specifikace

Detaily výrobku
Rozsah použitia:Vnútorné steny
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:667 g
Výška:50,0 cm
Šírka:50,0 cm
Dĺžka:4 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore