Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Ursa Minerálna izolácia TWP SILENTIO 75 mm

Č.výr. 5225560

  • Minerálna izolácia zo sklenej vlny
  • Tepelná, akustická a protipožiarna izolácia
  • Široké využitie
  • Drevostavby
Informácie o výrobku

Prevedenie:

21,49 EUR
2,39 € / m2
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5225560

Difúzne otvorená, minerálna izolácia Ursa TWP SILENTIO 38 je vyrobená zo sklenej vlny a vďaka tomuto použitému materiálu dokonalo zabraňuje prestupu tepla, maximálne odoláva hluku a eliminuje požiarne riziko stavieb. Kvôli jej vynikajúcim izolačným vlastnostiam sa bežne používa ako akustická, tepelná a protipožiarna izolácia stavieb. V ich priestoroch sa najčastešie používa na montované konštrukcie obvodového plášťa a predsteny alebo sa používa na prerušenie akustických mostov a na vyplnenie rôznych dutín a pod. Na šikmej streche sa používa ako druhá vrstva tepelnej izolácie pod krokvami. Napriek širokému využitiu vo zvislých, vodorovných a šikmých stavebných konštrukciách, dosahuje najvyšší možný efekt práve v ľahkých konštrukciách priečok. Izolácia URSA SILENTIO 38 prevyšuje požiadavku SDK deliacich priečok na objemovú hmotnosť izolačného materiálu 15 kg/m3. Obrovskou výhodou je jej zdravotná nezávadnosť a každý určite ocení, to že práca s izolačnými doskami Ursa je veľmi jednoduchá a nenáročná. Ideálne sa hodí na drevostavby.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Sklená vlna
Použitie:Tepelná a zvuková izolácia
Rozmery a hmotnosť
Výška:125,0 cm
Šírka:60,0 cm
Dĺžka:7,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore