2.6.2020 6:50


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Ursa Minerálna izolácia TWP SILENTIO 75 mm

Č.výr. 5225560
  • Minerálna izolácia zo sklenej vlny
  • Tepelná, akustická a protipožiarna izolácia
  • Široké využitie
  • Drevostavby
Informácie o výrobku

Prevedenie:

19,42 EUR
2,16 € / m2
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

11 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5225560

Difúzne otvorená, minerálna izolácia Ursa TWP SILENTIO 38 je vyrobená zo sklenej vlny a vďaka tomuto použitému materiálu dokonalo zabraňuje prestupu tepla, maximálne odoláva hluku a eliminuje požiarne riziko stavieb. Kvôli jej vynikajúcim izolačným vlastnostiam sa bežne používa ako akustická, tepelná a protipožiarna izolácia stavieb. V ich priestoroch sa najčastešie používa na montované konštrukcie obvodového plášťa a predsteny alebo sa používa na prerušenie akustických mostov a na vyplnenie rôznych dutín a pod. Na šikmej streche sa používa ako druhá vrstva tepelnej izolácie pod krokvami. Napriek širokému využitiu vo zvislých, vodorovných a šikmých stavebných konštrukciách, dosahuje najvyšší možný efekt práve v ľahkých konštrukciách priečok. Izolácia URSA SILENTIO 38 prevyšuje požiadavku SDK deliacich priečok na objemovú hmotnosť izolačného materiálu 15 kg/m3. Obrovskou výhodou je jej zdravotná nezávadnosť a každý určite ocení, to že práca s izolačnými doskami Ursa je veľmi jednoduchá a nenáročná. Ideálne sa hodí na drevostavby.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Sklená vlna
Použitie:Tepelná a zvuková izolácia
Rozmery a hmotnosť
Výška:125,0 cm
Šírka:60,0 cm
Dĺžka:7,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore