baliv Kuchynská batéria KI-1040 pochrómovaná

Č.výr. 1352053

  • Ako stvorená pre vás! baliv sa hodí do vašej kuchyne a do vášho života
  • S funkciou Eco: tak jednoducho šetríte vodu
  • Dostanete materiály s dlhou životnosťou a všetko, čo potrebujete na montáž
Informácie o výrobku
 
55,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1352053

Kuchyňa je dušou vášho domova - tu nielen varíte a jete, tu sa aj smejete a oslavujete, hádate a udobrujete sa. Skrátka - tu prebieha váš život. Preto je pre nás dôležité, aby ste sa tu cítili obzvlášť dobre. Naša kuchynská batéria KI-1040 vás bude spoľahlivo sprevádzať turbulentnými všednými dňami. Kladieme veľký dôraz na to, aby naša vodovodná batéria spájala kvalitu, dizajn a funkčnosť, aby vám mohla dlho a spoľahlivo slúžiť.

baliv - stvorená pre život
Štíhla kuchynská batéria so zahnutým tvarom a bočne umiestnenou pákou sa hodí ku každému štýlu a do každej kuchyne. Je jednoduchá a predsa mimoriadna. S ňou ste najlepšie vyzbrojení na každodenné požiadavky. Môžete napríklad otočiť výtokové ramienko batérie o 360°. Vďaka tomu máte mimoriadne veľkú voľnosť pohybu, napríklad pri umývaní alebo plnení vysokých nádob. Kartuša tejto batérie navyše disponuje odporom. Automaticky vám bráni v tom, aby ste naplno pustili vodu, keď to nie je vôbec potrebné. Tak jednoducho šetríte vodu! Pri otvorení presne spozorujete, v ktorom bode prekonáte odpor a cez kohút potečie plné množstvo vody.

Pretože chcete kuchyňu, ktorá dlho vydrží
V našej výrobe kladieme samozrejme dôraz na používanie výlučne kvalitných materiálov. Pretože si myslíme, že batéria by nemala len dobre vyzerať, ale má byť aj robustná a mať dlhú životnosť. Preto je vyrobená z kvalitnej mosadze. Svoj atraktívny vzhľad získava vďaka pochrómovanému povrchu. Všetky časti našej batérie, ktoré prichádzajú do kontaktu s pitnou vodou, okrem toho spĺňajú vysoké hygienické štandardy aktuálneho nariadenia o pitnej vode Spolkového úradu pre životné prostredie (UBA) a Nemeckého plynárenského a vodárenského zväzu (DVGW). A pretože už viete, aký veľký dôraz kladieme na kvalitu, asi vás ani neprekvapí, že je pre nás samozrejmosťou päťročná záruka.

Voda tečie obratom ruky
Zmiešavacia tryska vytvára príjemne mäkký prúd vody. Okrem toho sme do nej zabudovali kvalitnú kartušu s keramickými tesniacimi podložkami - po montáži ju môžete hneď používať. A aby ste pri montáži nemuseli zbytočne strácať čas, priložili sme k batérii všetok materiál, ktorý budete potrebovať

Obsah dodávky
baliv kuchynská batéria KI-1040
Pripojovacie hadice
Upevňovací materiál

Technická specifikace

Detaily výrobku
Prevedenie:Jednopáková miešacia batéria
Pripojovací ventil:Nie
Druh pripojenia:Štandardná armatúra
Šetrenie vodou:S funkciou úspory vody
Sprcha na riad:Bez sprchy na riad
Farba:Chróm
Vhodné pre montáž pod oknom:Nie
Otočný:Otočný
Armatúra so snímačom:Bez snímača
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:9,9 kg
Výška:38,3 cm
Šírka:10,4 cm
Dĺžka:21,3 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore