baliv Kuchynská batéria KI-1060 N pochrómovaná

Č.výr. 1351857

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Jednopákové batérie

Popis výrobku

Č.výr. 1351857

Kuchyňa je dušou vášho domova - tu nielen varíte a jete, tu sa aj smejete a oslavujete, hádate a udobrujete sa. Skrátka - tu prebieha váš život. Preto je pre nás dôležité, aby ste sa tu cítili obzvlášť dobre. Naša kuchynská batéria KI-1060 N vás bude spoľahlivo sprevádzať turbulentnými všednými dňami. Kladieme veľký dôraz na to, aby naša vodovodná batéria spájala kvalitu, dizajn a funkčnosť, aby vám mohla dlho a spoľahlivo slúžiť.

baliv - stvorená pre život
Táto kuchynská batéria je presne tou pravou pre vás, keď máte bojler alebo ohrievač pod drezom. Je to totiž nízkotlaková batéria, a preto je špeciálne koncipovaná pre beztlakové zásobníky teplej vody. Elegantná batéria sa vám zapáči vďaka jej klasickému štýlu a mäkkému zaobleniu. K nej sa perfektne hodí úzka páka. Je to skutočná klasika a určite sa bude dobre vynímať aj vo vašej kuchyni. Ale samotný úžasný vzhľad nám nestačí. Chceme, aby naša batéria spĺňala požiadavky skutočného života a uľahčila vám všedné dni.
Preto sme do nej zabudovali užitočné funkcie. Výtokové ramienko batérie sa dá otočiť o 360°. Tak pohodlne dosiahnete na všetky miesta v dreze a môžete ho jednoducho vyčistiť. Je mimoriadne vysoký a poskytne vám veľa priestoru medzi výtokovým ramienkom batérie a drezom. Vďaka nemu máte dostatok voľnosti pohybu, napríklad pri umývaní alebo napĺňaní vysokých nádob.

Pretože chcete kuchyňu, ktorá dlho vydrží
V našej výrobe kladieme samozrejme dôraz na používanie výlučne kvalitných materiálov. Pretože si myslíme, že batéria by nemala len dobre vyzerať, ale má byť aj robustná a mať dlhú životnosť. Preto je vyrobená z kvalitnej mosadze. Svoj atraktívny vzhľad získava vďaka pochrómovanému povrchu. Všetky časti našej batérie, ktoré prichádzajú do kontaktu s pitnou vodou, okrem toho spĺňajú vysoké hygienické štandardy aktuálneho nariadenia o pitnej vode Spolkového úradu pre životné prostredie (UBA) a Nemeckého plynárenského a vodárenského zväzu (DVGW). A pretože už viete, aký veľký dôraz kladieme na kvalitu, asi vás ani neprekvapí, že je pre nás samozrejmosťou päťročná záruka.

Voda tečie obratom ruky
Zmiešavacia tryska vytvára príjemne mäkký prúd vody. Okrem toho sme do nej zabudovali kvalitnú kartušu s keramickými tesniacimi podložkami - po montáži ju môžete hneď používať. A aby ste pri montáži nemuseli zbytočne strácať čas, priložili sme k batérii všetok materiál, ktorý budete potrebovať.

Obsah dodávky
baliv kuchynská batéria KI-1060 N
Pripojovacie hadice
Upevňovací materiál

Technická specifikace

Detaily výrobku
Prevedenie:Jednopáková miešacia batéria
Pripojovací ventil:Nie
Druh pripojenia:Nízkotlaká armatúra
Šetrenie vodou:Bez funkcie úspory vody
Sprcha na riad:Bez sprchy na riad
Farba:Chróm
Vhodné pre montáž pod oknom:Nie
Otočný:Otočný
Armatúra so snímačom:Bez snímača
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,60 kg
Výška:33,2 cm
Šírka:11,3 cm
Dĺžka:23,5 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore