baliv Kuchynská batéria KI-1110 pochrómovaná

Č.výr. 1352079

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Jednopákové batérie

Popis výrobku

Č.výr. 1352079

Kuchyňa je dušou vášho domova - tu nielen varíte a jete, tu sa aj smejete a oslavujete, hádate a udobrujete sa. Skrátka - tu prebieha váš život. Preto je pre nás dôležité, aby ste sa tu cítili obzvlášť dobre. Naša kuchynská batéria KI-1110 vás bude spoľahlivo sprevádzať turbulentnými všednými dňami. Kladieme veľký dôraz na to, aby naša vodovodná batéria spájala kvalitu, dizajn a funkčnosť, aby vám mohla dlho a spoľahlivo slúžiť.

baliv - stvorená pre život
Kuchynská batéria sa vám zapáči vďaka svojmu charakteristickému dizajnu: valcovité základné tvary s dlhým, plochým výtokovým ramienkom a k tomu vhodná páka - čistá, jednoduchá a predsa mimoriadna. Nevyzerá iba dobre, ale osvedčila sa v každodennom živote vďaka svojim funkciám. Mimoriadne vysoké výtokové ramienko môžete otočiť o 360°, vďaka tomu pohodlne dosiahnete na všetky miesta v dreze a máte veľkú voľnosť pohybu, napríklad pri umývaní alebo plnení vysokých nádob. Okrem toho batéria pomáha jednoducho šetriť vodu. Odpor vám automaticky zabráni, aby ste naplno pustili vodu, keď to nie je vôbec potrebné. Pri otvorení presne spozorujete, v ktorom bode prekonáte odpor a cez kohút potečie plné množstvo vody.

Pretože chcete kuchyňu, ktorá dlho vydrží
Pri výrobe kladieme samozrejme dôraz na používanie výlučne kvalitných materiálov. Myslíme si, že vďaka kombinácii kvalitnej mosadze a pochrómovaného povrchu vyzerá nielen elegantne, ale je aj robustná a má dlhú životnosť. Všetky časti našej batérie, ktoré prichádzajú do kontaktu s pitnou vodou, okrem toho spĺňajú vysoké hygienické štandardy aktuálneho nariadenia o pitnej vode Spolkového úradu pre životné prostredie (UBA) a Nemeckého plynárenského a vodárenského zväzu (DVGW). A pretože už viete, aký veľký dôraz kladieme na kvalitu, asi vás ani neprekvapí, že je pre nás samozrejmosťou päťročná záruka.

Voda tečie obratom ruky
Zmiešavacia tryska vytvára príjemne mäkký prúd vody. Okrem toho sme do nej zabudovali kvalitnú kartušu s keramickými tesniacimi podložkami - po montáži ju môžete hneď používať. A aby ste pri montáži nemuseli zbytočne strácať čas, priložili sme k batérii všetok materiál, ktorý budete potrebovať

Obsah dodávky
baliv kuchynská batéria KI-1110
Pripojovacie hadice
Upevňovací materiál

Technická specifikace

Detaily výrobku
Prevedenie:Jednopáková miešacia batéria
Pripojovací ventil:Nie
Druh pripojenia:Štandardná armatúra
Šetrenie vodou:S funkciou úspory vody
Sprcha na riad:Bez sprchy na riad
Farba:Chróm
Vhodné pre montáž pod oknom:Nie
Otočný:Otočný
Armatúra so snímačom:Bez snímača
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,65 kg
Výška:28,3 cm
Šírka:10,9 cm
Dĺžka:25,3 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore