baliv Kuchynská batéria KI-1130 pochrómovaná

Č.výr. 1352269

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Jednopákové batérie

Popis výrobku

Č.výr. 1352269

Kuchyňa je dušou vášho domova - tu nielen varíte a jete, tu sa aj smejete a oslavujete, hádate a udobrujete sa. Skrátka - tu prebieha váš život. Preto je pre nás dôležité, aby ste sa tu cítili obzvlášť dobre. Naša kuchynská batéria KI-1130 vás bude spoľahlivo sprevádzať turbulentnými všednými dňami. Kladieme veľký dôraz na to, aby naša vodovodná batéria spájala kvalitu, dizajn a funkčnosť, aby vám mohla dlho a spoľahlivo slúžiť.

baliv - stvorená pre život
Kuchynská batéria s klasickým vzhľadom je vhodná na nástennú montáž a môže sa tak upevniť vo vami požadovanej výške. Jej dizajn je jednoduchý a priamočiary, ale vďaka kombinácii hladkých a zaoblených línií skvele upúta pozornosť vo vašej kuchyni - je to skutočne univerzálny prvok, ktorý sa zapáči všetkým! Pekný vzhľad pre nás ale nie je všetko. Chceme, aby naša batéria spĺňala požiadavky skutočného života a uľahčila vám všedné dni.
Aby sme to dosiahli, vybavili sme batériu skvelými funkciami pre vás. Výtokové ramienko batérie môžete otočiť až o 360°, a tak pohodlne dosiahnete na všetky miesta v dreze a môžete ich jednoducho vyčistiť. Kartuša tejto batérie disponuje odporom. Automaticky vám bráni v tom, aby ste naplno pustili vodu, keď to nie je vôbec potrebné. Tak jednoducho šetríte vodu! Pri otvorení presne spozorujete, v ktorom bode prekonáte odpor a cez kohút potečie plné množstvo vody.

Pretože chcete kuchyňu, ktorá dlho vydrží
V našej výrobe kladieme samozrejme dôraz na používanie výlučne kvalitných materiálov. Pretože si myslíme, že batéria by nemala len dobre vyzerať, ale má byť aj robustná a mať dlhú životnosť. Preto sme ako materiál zvolili stabilnú mosadz. Vďaka pochrómovanému povrchu má žiarivý vzhľad. Všetky časti našej batérie, ktoré prichádzajú do kontaktu s pitnou vodou, okrem toho spĺňajú vysoké hygienické štandardy aktuálneho nariadenia o pitnej vode Spolkového úradu pre životné prostredie (UBA) a Nemeckého plynárenského a vodárenského zväzu (DVGW). A pretože už viete, aký veľký dôraz kladieme na kvalitu, asi vás ani neprekvapí, že je pre nás samozrejmosťou päťročná záruka.

Voda tečie obratom ruky
Zmiešavacia tryska zabezpečuje príjemne mäkký prúd vody. Kvalitná kartuša bola do nej okrem toho zabudovaná s keramickými tesniacimi podložkami. Po montáži ju môžete hneď používať. Materiály, ktoré potrebujete na montáž, prikladáme k batérii. Tak si ušetríte čas a nezmyselné hľadanie.

Obsah dodávky
baliv kuchynská batéria KI-1130
rozety
S-prípojky
Upevňovací materiál

Technická specifikace

Detaily výrobku
Prevedenie:Jednopáková miešacia batéria
Pripojovací ventil:Nie
Druh pripojenia:Štandardná armatúra
Šetrenie vodou:S funkciou úspory vody
Sprcha na riad:Bez sprchy na riad
Farba:Chróm
Vhodné pre montáž pod oknom:Nie
Otočný:Otočný
Armatúra so snímačom:Bez snímača
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,16 kg
Výška:12,8 cm
Šírka:19,0 cm
Dĺžka:24,1 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore