23.11.2020 23:22


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

baliv Kuchynská batéria KI-1150 pochrómovaná

Č.výr. 1352145
  • Ako stvorená pre vás! baliv sa hodí do vašej kuchyne a do vášho života
  • S vysokým výtokovým ramienkom: super na umývanie riadu a napĺňanie vysokých nádob
  • Dostanete materiály s dlhou životnosťou a všetko, čo potrebujete na montáž
Informácie o výrobku
 
72,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1352145

Kuchyňa je dušou vášho domova - tu nielen varíte a jete, tu sa aj smejete a oslavujete, hádate a udobrujete sa. Skrátka - tu prebieha váš život. Preto je pre nás dôležité, aby ste sa tu cítili obzvlášť dobre. Naša kuchynská batéria KI-1150 vás bude spoľahlivo sprevádzať turbulentnými všednými dňami. Kladieme veľký dôraz na to, aby naša vodovodná batéria spájala kvalitu, dizajn a funkčnosť, aby vám mohla dlho a spoľahlivo slúžiť.

baliv - stvorená pre život
Dizajn s rovnými líniami je skvele vhodný do moderných aj klasických kuchýň. Nevyzerá iba dobre, ale osvedčila sa predovšetkým pri každodennom používaní. Skutočný dekoračný prvok pre všetkých, ktorí trávia veľa času v kuchyni. Preto sme do našej batérie zabudovali mnoho užitočných funkcií. Výtokové ramienko batérie môžete otočiť o 360°. Tak pohodlne dosiahnete na všetky miesta v dreze a môžete ho jednoducho vyčistiť. Je mimoriadne vysoký a poskytne vám veľa priestoru medzi výtokovým ramienkom batérie a drezom. Vďaka nemu máte dostatok voľnosti pohybu, napríklad pri umývaní alebo napĺňaní vysokých nádob.

Pretože chcete kuchyňu, ktorá dlho vydrží
V našej výrobe kladieme samozrejme dôraz na používanie výlučne kvalitných materiálov. Pretože si myslíme, že batéria by nemala len dobre vyzerať, ale má byť aj robustná a mať dlhú životnosť. Preto je vyrobená z kvalitnej mosadze. Pochrómovaný povrch jej prepožičiava určitý lesk. Všetky časti našej batérie, ktoré prichádzajú do kontaktu s pitnou vodou, okrem toho spĺňajú vysoké hygienické štandardy aktuálneho nariadenia o pitnej vode Spolkového úradu pre životné prostredie (UBA) a Nemeckého plynárenského a vodárenského zväzu (DVGW). A pretože už viete, aký veľký dôraz kladieme na kvalitu, asi vás ani neprekvapí, že je pre nás samozrejmosťou päťročná záruka.

Voda tečie obratom ruky
Zabudovanej zmiešavacej tryske vďačíte za mäkký prúd vody. Okrem toho sme do nej zabudovali kvalitnú kartušu s keramickými tesniacimi podložkami - po montáži ju môžete hneď používať. A aby ste pri montáži nemuseli zbytočne strácať čas, prikladáme k batérii všetok materiál, ktorý je na to potrebný. Otravnému skrutkovaniu zdola je koniec. Pretože ju môžete pripevniť jednoducho zhora. Je to oveľa pohodlnejšie a rýchlejšie ako pri bežných batériách.

Obsah dodávky
baliv kuchynská batéria Kl-1150
Pripojovacie hadice
Upevňovací materiál

Technická specifikace

Detaily výrobku
Prevedenie:Jednopáková miešacia batéria
Pripojovací ventil:Nie
Druh pripojenia:Štandardná armatúra
Šetrenie vodou:Bez funkcie úspory vody
Sprcha na riad:Bez sprchy na riad
Farba:Chróm
Vhodné pre montáž pod oknom:Nie
Otočný:Otočný
Armatúra so snímačom:Bez snímača
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,00 kg
Výška:31,0 cm
Šírka:10,5 cm
Dĺžka:24,9 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore