baliv Kuchynská batéria KI-5010 N pochrómovaná

Č.výr. 1351832

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Jednopákové batérie

Popis výrobku

Č.výr. 1351832

Kuchyňa je dušou vášho domova - tu nielen varíte a jete, tu sa aj smejete a oslavujete, hádate a udobrujete sa. Skrátka - tu prebieha váš život. Preto je pre nás dôležité, aby ste sa tu cítili obzvlášť dobre. Naša kuchynská batéria KI-5010 N vás bude spoľahlivo sprevádzať turbulentnými všednými dňami. Kladieme veľký dôraz na to, aby naša vodovodná batéria spájala kvalitu, dizajn a funkčnosť, aby vám mohla dlho a spoľahlivo slúžiť.

baliv - stvorená pre život
Táto kuchynská batéria je presne tou pravou pre vás, keď máte bojler alebo ohrievač pod drezom. Je to totiž nízkotlaková batéria, a preto je špeciálne koncipovaná pre beztlakové zásobníky teplej vody. Zaujme vás najmä jej zaoblený, kompaktný tvar v kombinácii s otvorene navrhnutou pákou. Ale samotný úžasný vzhľad nám nestačí, pretože chceme, aby naša batéria spĺňala požiadavky všedných dní. Aby to zvládla, zabudovali sme do nej užitočnú funkciu. Výtokové ramienko batérie môžete otočiť o 360°. Tak pohodlne dosiahnete na všetky miesta v dreze a môžete ho tak bez problémov vyčistiť.

Pretože chcete kuchyňu, ktorá dlho vydrží
Vo výrobe samozrejme kladieme veľký dôraz na používanie výlučne kvalitných materiálov. A pretože pre nás nie je dôležitý len elegantný dizajn, ktorý dosahujeme vďaka pochrómovanému povrchu, ale aj to, aby batéria bola robustná a mala dlhú životnosť, je vyrobená z kvalitnej mosadze. Všetky časti našej batérie, ktoré prichádzajú do kontaktu s pitnou vodou, okrem toho spĺňajú vysoké hygienické štandardy aktuálneho nariadenia o pitnej vode Spolkového úradu pre životné prostredie (UBA) a Nemeckého plynárenského a vodárenského zväzu (DVGW). Pretože už viete, aký veľký dôraz kladieme na kvalitu, asi vás ani neprekvapí, že je pre nás samozrejmosťou päťročná záruka.

Voda tečie obratom ruky
Zmiešavacia tryska na výtokovom ramienku batérie vytvára príjemne mäkký prúd vody. Okrem toho sme do nej zabudovali kvalitnú kartušu s keramickými tesniacimi podložkami - po montáži ju môžete hneď používať. A aby ste pri montáži nemuseli zbytočne strácať čas, prikladáme k batérii všetok materiál, ktorý je na to potrebný. Obsah dodávky: baliv kuchynská batéria KI-5010 N, pripojovacie hadice, upevňovací materiál

Technická specifikace

Detaily výrobku
Prevedenie:Jednopáková miešacia batéria
Pripojovací ventil:Nie
Druh pripojenia:Nízkotlaká armatúra
Šetrenie vodou:Bez funkcie úspory vody
Sprcha na riad:Bez sprchy na riad
Séria:Séria č. 10
Farba:Chróm
Vhodné pre montáž pod oknom:Nie
Otočný:Otočný
Armatúra so snímačom:Bez snímača
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:800 g
Výška:15,0 cm
Šírka:5,2 cm
Dĺžka:20,9 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore