baliv Kuchynská batéria KI-5071 N pochrómovaná - čierna

Č.výr. 1351808

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Jednopákové batérie

Popis výrobku

Č.výr. 1351808

Kuchyňa je dušou vášho domova - tu nielen varíte a jete, tu sa aj smejete a oslavujete, hádate a udobrujete sa. Skrátka - tu prebieha váš život. Preto je pre nás dôležité, aby ste sa tu cítili obzvlášť dobre. Naša kuchynská batéria KI-5071 N vás bude spoľahlivo sprevádzať turbulentnými všednými dňami. Kladieme veľký dôraz na to, aby naša vodovodná batéria spájala kvalitu, dizajn a funkčnosť, aby vám mohla dlho a spoľahlivo slúžiť.

baliv - stvorená pre život
Táto kuchynská batéria je presne tou pravou pre vás, keď máte bojler alebo ohrievač pod drezom. Je to totiž nízkotlaková batéria, a preto je špeciálne koncipovaná pre beztlakové zásobníky teplej vody. Vďaka nápaditému dizajnu bude táto batéria priťahovať pohľady vo vašej kuchyni. So svojím matno-čiernym vzhľadom je mimoriadne elegantná. Keďže horná časť výtokového ramienka a páky má farbu chrómu, vzniká atraktívny kontrast striebornej a čiernej farby. Páka na nastavenie teploty vody sa obzvlášť príjemne drží v ruke vďaka svojmu širokému, zaoblenému tvaru. Ale samotný úžasný vzhľad nám nestačí. Chceme, aby naša batéria spĺňala požiadavky skutočného života a uľahčila vám všedné dni.
Výtokové ramienko batérie môžete otáčať o 360°. Tak pohodlne dosiahnete na všetky miesta v dreze a môžete ho jednoducho vyčistiť. Je mimoriadne vysoký a poskytne vám veľa priestoru medzi výtokovým ramienkom batérie a drezom. Vďaka nemu máte dostatok voľnosti pohybu, napríklad pri umývaní alebo napĺňaní vysokých nádob.

Pretože chcete kuchyňu, ktorá dlho vydrží
V našej výrobe kladieme samozrejme dôraz na používanie výlučne kvalitných materiálov. Je pre nás dôležité, aby batéria nielen dobre vyzerala - má byť aj robustná a má mať dlhú životnosť. Preto ako materiál volíme kvalitnú mosadz. Svoj elegantný vzhľad získava vďaka čierno lakovanému, prípadne pochrómovanému povrchu. Všetky časti našej batérie, ktoré prichádzajú do kontaktu s pitnou vodou, okrem toho spĺňajú vysoké hygienické štandardy aktuálneho nariadenia o pitnej vode Spolkového úradu pre životné prostredie (UBA) a Nemeckého plynárenského a vodárenského zväzu (DVGW). A pretože už viete, aký veľký dôraz kladieme na kvalitu, asi vás ani neprekvapí, že je pre nás samozrejmosťou päťročná záruka.

Voda tečie obratom ruky
Batéria obsahuje zmiešavaciu trysku, ktorá vytvára príjemne mäkký prúd vody. Okrem toho sme do nej zabudovali kvalitnú kartušu s keramickými tesniacimi podložkami - po montáži ju môžete hneď používať. A aby vám montáž nezabrala veľa času, priložili sme k batérii všetok materiál, ktorý budete potrebovať.

Obsah dodávky
baliv kuchynská batéria KI-5071 N
Pripojovacie hadice
Upevňovací materiál

Technická specifikace

Detaily výrobku
Prevedenie:Jednopáková miešacia batéria
Pripojovací ventil:Nie
Druh pripojenia:Nízkotlaká armatúra
Šetrenie vodou:Bez funkcie úspory vody
Sprcha na riad:Bez sprchy na riad
Farba:Chróm čierny
Vhodné pre montáž pod oknom:Nie
Otočný:Otočný
Armatúra so snímačom:Bez snímača
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,10 kg
Výška:27,0 cm
Šírka:10,7 cm
Dĺžka:23,1 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore