Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Grohe Jednopáková umývadlová batéria Start Loop

Č.výr. 1690601

  • Vysoké výtokové ramienko
  • Grohe Zero oddelené vnútorné rozvody vody - žiaden kontakt s olovom alebo niklom
  • Otočné rúrkové výtokové ramienko
Informácie o výrobku
 
89,99 EUR
89,99 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1690601

Grohe Start Loop jednopáková kuchynská batéria - kreatívny, praktický dizajn zabezpečujúci velenie pri všetkých úlohách v kuchyni

Grohe Start Loop jednopáková kuchynská batéria okamžite spojí všetky úlohy v kuchyni so svojím praktickým, lákavým dizajnom. Táto kuchynská batéria bola vyvinutá na komfort pri ovládaní a zároveň je praktická a odolná. Vysoké výtokové ramienko sa ideálne hodí na plnenie veľkých hrncov a panvíc. 360° rozsah otočenia je mimoriadne praktický a pohodlný, najmä ak má kuchyňa dvojitý drez. Robustná kovová páka je pevná a príjemná na dotyk. Vďaka Grohe LongLife keramickej kartuši vo vnútri batérie sa dá presne a spoľahlivo regulovať tok a teplota vody. Samostatné rozvody vody cez Grohe Zero vo vnútri batérie zaručujú, že pitná voda je bezpečná a neobsahuje olovo a nikel. Vďaka systému rýchlej montáže s pružnými pripojovacími hadicami namontujete túto kuchynskú batériu rýchlo a jednoducho. Vďaka pôsobivému a trvácnemu pochrómovanému povrchu Grohe StarLight si táto kuchynská batéria zachová svoj dokonalý lesk aj po rokoch používania.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Prevedenie:Jednopáková miešacia batéria
Pripojovací ventil:Nie
Druh pripojenia:Štandardná armatúra
Šetrenie vodou:Bez funkcie úspory vody
Sprcha na riad:Bez sprchy na riad
Séria:Start loop
Farba:Chróm
Vhodné pre montáž pod oknom:Nie
Otočný:Otočný
Armatúra so snímačom:Bez snímača

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore