Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Jednopáková drezová batéria Vitalis pochrómovaná nízkotlaková

Č.výr. 4284881

  • Nízkotlaková batéria na používanie pri bojleroch alebo ohrievačoch pod drezom
  • Vrát. pripojovacích hadíc a upevňovacieho materiálu
  • baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
54,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Viac na tejto stránke

Popis výrobku

Č.výr. 4284881

Elegantná baliv kuchynská batéria KI-5170 N presviedča svojím jednoduchým a nadčasovým dizajnom. Okrem svojho dobrého vzhľadu ponúka umývadlová batéria praktické funkcie, ktoré vám uľahčia všedný deň. S dlhým a nahor sa zužujúcim výtokovým ramienkom prebehne umývanie veľmi rýchlo. Prebieha paralelne s výtokovým ramienkom a harmonicky dotvára dizajn batérie. Táto kuchynská batéria je presne tou pravou pre vás, keď máte bojler alebo zariadenie pod drezom. Je to totiž nízkotlaková batéria, a preto je špeciálne koncipovaná pre beztlakové zásobníky na teplú vodu.

Pripravená na používanie obratom ruky
Mäkký prúd vody vzniká vďaka zabudovanej zmiešavacej tryske. Po montáži ju môžete hneď začať používať: Navyše sme do batérie zabudovali kvalitnú kartušu s keramickými tesniacimi podložkami. A pretože chcete kuchyňu, ktorá dlho vydrží, je batéria vyrobená z kvalitnej mosadze. Vďaka pochrómovanému povrchu vyzerá batéria elegantne. A aby ste pri montáži nemuseli zbytočne strácať čas, prikladáme k batérii všetok materiál, ktorý je na to potrebný.

baliv - stvorené pre život
Kuchyňa je dušou vášho domova - tu nielen varíme a jeme, ale takisto sa smejeme a oslavujeme, hádame sa a udobrujeme. Skrátka - tu prebieha váš život. Preto je pre nás dôležité, aby ste sa tu cítili obzvlášť dobre. Naše baliv kuchynské batérie vás budú spoľahlivo sprevádzať turbulentným všedným dňom. Kladieme veľký dôraz na to, aby naše vodovodné batérie spájali kvalitu, dizajn a funkčnosť, aby vám mohli dlho a spoľahlivo slúžiť. V našej výrobe kladieme, samozrejme, veľký dôraz na používanie výlučne kvalitných materiálov. Pretože si myslíme, že batéria by nemala len dobre vyzerať, ale má byť aj robustná a mať dlhú životnosť. Všetky časti našej batérie, ktoré prichádzajú do kontaktu s pitnou vodou, okrem toho spĺňajú vysoké hygienické štandardy aktuálneho nariadenia o pitnej vode Spolkového úradu pre životné prostredie (UBA) a Nemeckého plynárenského a vodárenského zväzu (DVGW).

Rozsah dodávky
baliv Kuchynská batéria KI-5170 N
Pripojovacie hadice
Upevňovací materiál

Technická specifikace

Detaily výrobku
Prevedenie:Jednopáková miešacia batéria
Pripojovací ventil:Nie
Druh pripojenia:Nízkotlaká armatúra
Šetrenie vodou:Bez funkcie úspory vody
Sprcha na riad:Bez sprchy na riad
Séria:Séria č. 170
Farba:Chróm
Otočný:Neotočný
Armatúra so snímačom:Bez snímača
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:944 g
Výška:13,7 cm
Šírka:5,2 cm
Dĺžka:26,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore