Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Jednopáková kuchynská batéria Corgo chrómovaná

Č.výr. 5249305

  • Integrovaná výsuvná sprcha
  • Nastaviteľný prúd vody
  • Chrómovaný povrch
Informácie o výrobku
89,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5249305

Chrómovaná OBI Deco-Line jednopáková drezová batéria Corgo je všestranný doplnok medzi kuchynskými batériami. Táto variabilná kuchynská armatúra má integrovanú spršku na riad, ktorá je vybavená výsuvnou hadicou. V prípade potreby sa sprška vrátane hadice jednoducho vytiahne, takže môžete dočiahnuť aj na vzdialenejšie predmety a plochy v okolí drezu, čo veľmi zjednodušuje upratovanie kuchyne. Riad sa tak dá osprchovať zo všetkých strán. Pretože ide o modernú jednopákovú zmiešavaciu batériu, prietok aj teplota sa regulujú jednou rukou. Hodí sa k akémukoľvek dekoru kuchyne. Elegantný povrch je chrómovaný a kvalitný.

Nastaviteľné varianty prúdu pre naozaj profesionálne použitie v kuchyni
Batéria je vhodná na montáž na kuchynský drez. Potrebné pripojovacie hadice sa nachádzajú v balení. Prepínač sprchy a normálneho prúdu sa nachádza priamo na sprchovacej hlavici, takže môžete prúd vody prepínať pri sprchovaní rovnakou rukou. Okrem kvalitnej zmiešavacej dýzy sa v balení tiež nachádza osvedčená značková kartuša. Všetky diely spĺňajú smernice aktuálnej legislatívy pre pitnú vodu

Technická specifikace

Detaily výrobku
Prevedenie:Jednopáková miešacia batéria
Pripojovací ventil:Nie
Druh pripojenia:Štandardná armatúra
Šetrenie vodou:Bez funkcie úspory vody
Sprcha na riad:So sprchou na riad
Farba:Chróm
Vhodné pre montáž pod oknom:Nie
Otočný:Otočný
Armatúra so snímačom:Bez snímača
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,38 kg
Výška:14,8 cm
Šírka:5,2 cm
Dĺžka:24,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore