OBI Jednopáková kuchynská batéria Dawa chrómovaná

Č.výr. 5249321

  • Výška výtoku 45 cm
  • Harmonická, štíhla elegancia
  • Rafinovaný vzhľad
Informácie o výrobku
 
129,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 5249321

Chrómovaná OBI Deco-Line jednopáková drezová batéria Dawa presvedčivo zaujme svojou štíhlou eleganciou a vysokou kvalitou. Ako moderná jednopáková zmiešavacia batéria umožňuje reguláciu prietoku aj teploty jednou rukou. Veľmi vysoký výtok, cca 45 cm. Pohodlne sa pod ňu vojdú veľké nádoby, kanvice a vázy. Chrómovaná drezová batéria sa hodí do elegantných a moderných kuchýň.

Štíhla elegancia a dlhá životnosť
Tvar je v stredovej časti kónický, čo tejto kuchynskej batérii zaisťuje rafinovaný vzhľad. Páka je takisto vysoká a štíhla so správnymi proporciami. Prispôsobuje sa kónickému tvaru výtoku, čo vytvára harmonický celkový vzhľad. Batéria je vhodná na montáž na kuchynský drez. Potrebné pripojovacie hadice sa nachádzajú v balení. Vďaka chrómovanému povrchu sa môžete z tejto krásnej kuchynskej batérie tešiť dlhú dobu. Okrem kvalitnej zmiešavacej dýzy sa v balení nachádza osvedčená značková kartuša. Všetky diely spĺňajú smernice aktuálnej legislatívy pre pitnú vodu

Technická specifikace

Detaily výrobku
Prevedenie:Jednopáková miešacia batéria
Pripojovací ventil:Nie
Druh pripojenia:Štandardná armatúra
Šetrenie vodou:Bez funkcie úspory vody
Sprcha na riad:Bez sprchy na riad
Farba:Chróm
Vhodné pre montáž pod oknom:Nie
Otočný:Otočný
Armatúra so snímačom:Bez snímača
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,59 kg
Výška:45,2 cm
Šírka:8,7 cm
Dĺžka:18,1 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore