OBI Jednopáková kuchynská batéria Tavora chrómovaná

Č.výr. 5249404

  • S pružnou sprchovacou hadicou
  • Otočná o 360°
  • Vhodná pre veľké hrnce
Informácie o výrobku
 
149,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 5249404

Moderná chrómovaná OBI Deco-Line jednopáková drezová batéria Tavora poskytuje maximálny voľný priestor pri umývaní riadu. Výška výtoku 49,7 cm je obzvlášť vysoká a vhodná pre veľké hrnce. Hadica sa dá upevniť na batériu, ale rovnako jednoducho sa dá jediným cvaknutím vytiahnuť z držiaka a získať väčšia voľnosť pohybu pri oplachovaní. Sprška na riad sa dá tlačidlom nastaviť na sprchu alebo normálny prúd. Dizajn je tvarovo pekný a moderný. Hodí sa pre všetky štýly zariadenia kuchyne.

Maximálny dosah na profesionálne použitie v kuchyni
V kombinácii s možnosťou otáčania o 360° a ohybnou hadicou spršky je výsledkom maximálny akčný dosah. Jednopákový zmiešavač sa dá pohodlne ovládať len jednou rukou. Dajú sa tak rýchlo a ľahko regulovať prietok a teplota vody. Batéria je vhodná na montáž na kuchynský drez. V dreze je potrebný otvor 5,5 cm. Je vybavená dvoma prípojkami a má potrebné pripojovacie hadice. Okrem toho sa v balení nachádza kvalitná zmiešavacia dýza a osvedčená značková kartuša. Všetky diely spĺňajú smernice aktuálnej legislatívy pre pitnú vodu

Technická specifikace

Detaily výrobku
Prevedenie:Jednopáková miešacia batéria
Pripojovací ventil:Nie
Druh pripojenia:Štandardná armatúra
Šetrenie vodou:Bez funkcie úspory vody
Sprcha na riad:So sprchou na riad
Séria:Tavora
Farba:Chróm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,00 kg
Výška:49,7 cm
Šírka:5,5 cm
Dĺžka:22,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore