5.12.2020 3:56


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Páková kuchynská batéria Ramini chróm/čierna

Č.výr. 5249420
  • Otočný výtok
  • Nezvyčajný dizajn pre ultramodernú kuchyňu
  • Chrómová a čierna
Informácie o výrobku
 
99,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 5249420

Štíhla OBI Deco-Line páková drezová batéria Ramini v chrómovej a čiernej farbe sa vyznačuje veľmi dobrou funkčnosťou a eleganciou. Ide o modernú pákovú batériu, ktorá umožňuje regulovať prietokové množstvo a teplotu jednou rukou. Otočný výtok má široký dosah. Drezová batéria má rozmery cca. 270 mm x 107 mm x 231 mm (v x š x h). Pohodlne sa pod ňu vojdú veľké nádoby a hrnce.

Kvalitná kuchynská batéria s elegantným dizajnom
Ovládacia páka padne vďaka zaobleným hranám dobre do ruky. Kvalita sa pozná na prvý pohľad. Na páke je označená teplá a studená voda. Vďaka rafinovanej kombinácii okrúhlych tvarov a hladkých plôch je batéria zaujímavá na pohľad. Dizajn je kontrastný, vo farbe chrómu a v matnej čiernej farbe. Vďaka tomu sa farebne hodí ku všetkým drezom, hlavne tiež k čiernym modelom. Zaujímavá kuchynská batéria pre moderný vkus. Má osvedčenú značkovú kartušu a kvalitnú zmiešavaciu dýzu, ktorá poskytuje mäkký prúd vody. Navyše je vybavená pripojovacími hadicami. Všetky diely spĺňajú smernice aktuálnej legislatívy pre pitnú vodu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Prevedenie:Jednopáková miešacia batéria
Pripojovací ventil:Nie
Druh pripojenia:Štandardná armatúra
Šetrenie vodou:Bez funkcie úspory vody
Sprcha na riad:Bez sprchy na riad
Farba:Chróm čierny
Vhodné pre montáž pod oknom:Nie
Otočný:Otočný
Armatúra so snímačom:Bez snímača
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,10 kg
Výška:23,1 cm
Šírka:10,7 cm
Dĺžka:27,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore