Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Start Páková drezová batéria, DN 15

Č.výr. 4897567

  • QuickFix rýchlomontážy systém
  • SilkMove
  • Energy saving funkcia
  • StarLight chrómový povrch
Informácie o výrobku
69,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4897567

Páková drezová batéria Grohe Start ponúka štýlový a elegantný doplnok pre vašu kuchyňu. Vyznačuje sa jednoduchou montážou a inštaláciou vďaka GROHE QuickFix rýchlomontážnemu systému, technológií SilkMove ES pre hladkú reguláciu objemu vody, funkciou Energy Saving, kedy pri strednej polohe páky začína tiecť studená voda, a tiež GROHE Starlight chrómovým povrchom pre perfektnú odolnosť voči poškodeniu batérie.
Batérie má ďalej integrovaný obmedzovač teploty vody, samostatné vnútorné vodné toky bez olova a niklu, perlátor vymeniteľný pomocou mince. Batériou možno manipulovať v otočnom uhle 140 stupňov. Súčasťou dodávky sú flexi pripojovacie hadičky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Prevedenie:Jednopáková miešacia batéria
Šetrenie vodou:S funkciou úspory vody
Farba:Chróm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore