Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

HDMI pripojovací kábel 0,7 m pozlátený čierny HDMI0070 043

Č.výr. 1273812

  • Full HD a 3D TV
  • HDMI High Speed
Informácie o výrobku
8,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1273812

Čierny digitálny pripojovací kábel má 2 HDMI konektory typu A. Prenos obrazu a zvuku sa vykonáva v režime HDMI-High-Speed a prenos dát je rýchlosťou až do 10,2 Gbit/s. HDMI kábel sa hodí na prenos Full HD a 3D TV. Plastové konektory sú nastriekané a kontakty sú pozlátené. Kábel má dĺžku 70 cm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Pripojenie:HDMI
Druh:HDMI
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:61 g
Výška:20,0 cm
Šírka:15,0 cm
Dĺžka:2,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore