Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Satelitný pripájací kábel konektor 2 F 5 m KVC250 052

Č.výr. 1273960

  • Parametre tienenia 75 dB
  • Tienenie z hliníka
Informácie o výrobku
7,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

16 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1273960

Biely satelitný pripájací kábel má 2 obojstranne zaliate, plne odtienené robustné konektory F s pevným vnútorným pinom na bezpečný kontakt. Je dvojnásobne tienený hliníkovým výpletom. Satelitný kábel má dĺžku 5 m.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Pripojenie:F- zástrčka
Druh:SAT
Dĺžka:5 m
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:146 g
Výška:7,5 cm
Šírka:13,0 cm
Dĺžka:4,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore