Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Schwaiger Anténový kábel čierny 10 m

Č.výr. 1274083

  • 2-násobné tienenie
  • Tienenie pozostáva z hliníkovej fólie a drôteného opletenia
  • Na prepojenie zariadenia s anténovou prípojkou s anténovou zásuvkou
Informácie o výrobku
9,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1274083

Schwaiger anténový káble sa hodí na inštaláciu anténových, ako aj káblových prípojok. Dvojité tienenie káblového plášťa sa postará o nízku citlivosť voči rušivým vplyvom zvonku. Kábel s dĺžkou 10 m je dostatočne dimenzovaný na jednoduché pripojenie vzdialených zariadení. Anténový kábel je navrhnutý na prepojenie zásuvky antény s prijímačom, aby sa umožnili optimálne prenosy signálov na dlhé vzdialenosti.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Pripojenie:Kábel
Druh:Anténa
Dĺžka:10 m
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:275 g
Výška:8,5 cm
Šírka:14,0 cm
Dĺžka:6,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore