Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Schwaiger High-Speed HDMI kábel pohyblivý s ethernetom čierny 1,5 m

Č.výr. 1274331

  • Ultra HD do 4K s vysokým rozlíšením
  • 180° konektor HDMI > 180° konektor HDMI
  • Prenos sieťových dát
Informácie o výrobku
17,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1274331

Tento Schwaiger HDMI pripájací kábel je navrhnutý na prenos v kvalite Ultra HD s vysokým rozlíšením, pre 3D a HDTV. Kábel má 2 pozlátené konektory otočné o 180°, preto je ideálny pre prípojky vo veľmi úzkych priestoroch. Kábel sa používa pri všetkých zariadeniach s prípojkou HDMI. Ethernetový kanál umožňuje pripojenie AV komponentov vhodných na pripojenie do siete internet, ako je napr. Blu-Ray prehrávač. Používanie prídavného sieťového kábla nie je potrebné.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Pripojenie:HDMI
Druh:HDMI
Dĺžka:1,5 m
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:150 g
Výška:24,0 cm
Šírka:15,2 cm
Dĺžka:5,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore