Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

CMI Káblová priechodka priemer 60 mm sivá

Č.výr. 4662185

  • Pre poriadok elektroinštalácie na pracovisku
  • Jednoduchá montáž bez použitia náradia
  • Individuálne uzatvárateľný otvor
Informácie o výrobku
2,19 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

13 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4662185

Sivá CMI káblová priechodka s priemerom 60 mm sa hodí pre montáž na písací stôl a postará sa o poriadok elektroinštalácie. Vďaka jednoduchej montáži sa rušivé káble odvedú a vytvorí sa voľná pracovná plocha. Priechodka sa skladá z krúžka, cez ktorý sa vedú káble a z odoberateľného viečka. Otvor je možné navyše individuálne uzavrieť v závislosti od počtu a šírky káblov.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Káblové kanály
Oblasť použitia:Vnútorný
Materiál:Plast
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:21 g
Výška:6,0 cm
Šírka:6,0 cm
Dĺžka:2,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore