Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Káblový kanál D-Line 22 mm x 22 mm, dĺžka 2 m vzhľad dreva

Č.výr. 4661450

  • Zakrýva káble nad soklovými lištami a vertikálne káble
  • Samolepiaci
  • Tvar štvrťkruhu
Informácie o výrobku
10,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

15 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4661450

Káblový kanál D-Line vo vzhľade dreva z tvrdeného PVC vysokoodolného voči nárazom v tvare štvrťkruhu má veľkosť 22 mm x 22 mm a má dĺžku 2 m. Je samolepiaci, a preto je možné ho jednoducho inštalovať. Na základe svojho tvaru ladí so soklovými lištami a štýlovo zakrýva vertikálne káble. Navyše je možné ho v prípade potreby natrieť alebo nalakovať. Takisto je možné ho ľahko skrátiť a vŕtať do neho.

Na základe svojho špeciálneho tvaru s krytom, závesom a aretačným uzáverom sa s ním dá jednoducho manipulovať, takže kábel je možné vložiť alebo odstrániť aj dodatočne. Je ťažko zápalný a je vhodný výlučne na použitie v interiéri.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Káblové kanály
Oblasť použitia:Vnútorný
Materiál:Plast
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:250 g
Výška:2,00 m
Šírka:2,2 cm
Dĺžka:2,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore