Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Mobilné klimatizačné zariadenie KGM 7000 BTU energetická trieda: A

Č.výr. 1458926

  • Optimálne na intenzívne chladenie a odvlhčovanie, ako aj na príjemné vetranie
  • Pre miestnosti s plochou približne od 10 m2 do 16 m2
  • Automatická prevádzka prostredníctvom integrovaného časového spínača
Informácie o výrobku
249,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Náhradné diely

Popis výrobku

Č.výr. 1458926

S mobilným klimatizačným zariadením KGM 7000 BTU vytvoríte príjemnú klímu v miestnosti dokonca aj počas horúcich letných dní. Zariadenie 3 v 1 zabezpečí ochladenie a odvlhčenie miestnosti. Funkcia ventilátora sa zároveň stará o rovnomerné a príjemné rozloženie vzduchu v miestnosti. Pribalený diaľkový ovládač umožňuje pohodlné ovládanie. Klimatizačné zariadenie poskytuje výkon 2 050 W v dvoch výkonnostných stupňoch a má triedu energetickej účinnosti A. Použité je chladivo R290.

Príjemná cirkulácia vzduchu v spoľahlivej kvalite
Objem prúdu vzduchu je max. 320 m3/min. Klimatizačné zariadenie je dimenzované pre miestnosti s plochou približne 10 m2 až 16 m2. Pomocou integrovaného 24 h časového spínača sa dá prevádzka zariadenia automaticky spustiť a zastaviť. Kompaktné klimatizačné zariadenie môžete v miestnosti mobilne umiestniť a vďaka praktickým kolieskam neskôr presunúť na nové miesto. Vďaka čistej bielej farbe a minimalistickému dizajnu bude pôsobiť harmonicky v každom prostredí. Batérie (2 x AAA) do diaľkového ovládača si musíte kúpiť zvlášť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Mobilné klimatizačné zariadenia
Pre priestorovú veličinu:16 m²
Funkcia kúrenia:Nie
S diaľkovým ovládaním:Áno
Energetická trieda:A
Maximálny chladiaci výkon:2 050 W
Maximálna hladina hluku:65 dB (A)
Časovač:Áno
Ventilácia:Áno
Čistenie vzduchu:Nie
odvlhčovanie vzduchu:Áno
Chladiaca technológia:Vzduch-vzduch-technológia
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:19,0 kg
Výška:68,0 cm
Šírka:33,0 cm
Dĺžka:28,0 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore