Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Uzavretá šesťhranná matica M6 pozinkovaná, 50 ks

Č.výr. 3945581

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Klobúkové matice

Popis výrobku

Č.výr. 3945581

LUX-TOOLS uzavretá matica je kvalitná šesťhranná matica M6, ktorá sa naskrutkuje na závitový svorník alebo skrutku. Jej vnútorný závit končí ako nepriebežný krátky závit. Uzavreté matice môžete použiť ako všestranných pomocníkov napríklad pri kutilských činnostiach, pri montáži bicykla alebo u ťažných laniek. Po naskrutkovaní sú čapy alebo skrutky riadne upevnené a vyčnievajúci závit je bezpečne ukrytý pod klobúčikom matice. Nedochádza k hrdzaveniu, je zamedzené znečistenie a prečnievajúci závitový svorník je chránený proti poškodeniu.

Dôležitým aspektom pre použitie uzavretej matice je znížené riziko zranenia a ochrana pred úrazmi, ktoré môžu byť spôsobené vyčnievajúcimi závitovými svorníkmi s ostrými hranami. Matica je vyrobená z pozinkovanej ocele, takže je korozivzdorná a vhodná pro použití v interiéru i exteriéru. Súčasťou dodávky je 50 uzavretých matíc.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Klobúkové matice
Pohon:Vonkajší šesťhran
Materiál:Oceľ
Povrch:Pozinkovaný
Obsah balenia:50 ks
Obsah balenia:222 g
Priemer:6 mm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore